Zespół
 


Hanna Kosiarska-Róg

Jestem absolwentką pedagogiki na Wydziale Filozoficzno-Historycznym UJ. Ukończyłam podyplomowe studia z zakresu pedagogiki przedszkolnej na WSP w Krakowie, dwuletnie Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, czteroletnią szkołę przygotowującą do zdobycia certyfikatu psychoterapeuty w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym oraz Kurs Psychoterapii Par i Małżeństw w Małopolskim Centrum Psychoterapii. Staż do certyfikatu odbyłam w Szpitalu Specjalistycznym im.dr.J.Babińskiego oraz na Oddziale Kliniki Psychiatrii Dorosłych, Dzieci i Młodzieży Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.


Należę do Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.
Zajmuję się terapią indywidualną realizowaną w nurcie psychodynamicznym oraz terapią małżeństw.
Swoją pracę poddaję regularnej superwizji doświadczonych psychoterapeutów i superwizorów.
Aktualnie przyjmuję w prywatnym gabinecie w Krakowie ul.Studencka i w Skawinie ul.J.Popiełuszki 13

Kontakt:

506-730-007
hanna-kosiarska.pl
hanna.kosiarska@gmail.comMagdalena Kubala

Jestem absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego, Wydziału Nauk Historycznych i Pedagogicznych, kierunku rewalidacja. Ukończyłam dwuletnie studia podyplomowe z zakresu Zaburzeń w Mówieniu na Wydziale Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Zawodowo związana byłam z Ośrodkiem Adopcyjno – Opiekuńczym i Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną w Krakowie.

Jestem absolwentką czteroletniej Szkoły Psychoterapii w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Doświadczenie praktyczne zdobyłam m.in. na Pododdziale Psychiatrii Psychodynamicznej Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, gdzie odbyłam staż przygotowujący do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychodynamicznego. Pracuję w Specjalistycznym Centrum Medycznym Nowomed w Krakowie oraz w prywatnym gabinecie w Skawinie prowadząc terapię indywidualną dla dorosłych pacjentów. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji superwizora Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Kontakt:
608-097-331
magdalena.kubala11@gmail.com